برای خرید المنت استخری با شماره  ۰۲۱۳۳۱۱۴۰۵۲ تماس حاصل فرمایید.

چنانچه قصد خرید المنت استخری را دارید ، یا به تازگی اسمی از آن را شنیده اید اما نمیدانید به کارتان می آید یا خیر ، مطلب زیر را بخوانید و چنانچه قصد خرید یا گرفتن مشاوره بیشتر داشتید با ما تماس بگیرید.

المنت استخری چیست؟

المنت های استخری جزو المنت های میله ای محسوب شده که انواع مختلفی از لحاظ طول و توان و ارتفاع دارند . المنت های میله ای یی از پر کاربرد ترین ها در صنعت لمنت سازی می باشد . مجموعه کوپل دات آی آر ارائه دهنده انواع المنت های برقی استخری میباشد. جهت خرید المنت استخری میتوانید با شماره های مجموعه تماس بگیرید.

المنت استخری

ابن قسم از المنت ها با بهره گیری از برق تک فاز یه سه فاز می توانند دمای مورد احتیاج استخر ها با ابعاد مختلف و گوناگون را تامین نمایند . این نوع از المنت ها به شکل میله ای همانطور که گفته شد ساخته می شوند و و تا عمق دو متری در آب کارایی دارند . این المنت ها حداکثر تا ۴۰ درجه می توانند دمای استخر را از میزان ثابت آن بالا ببرند .

مشخصات فنی المنت استخری با توجه به حجم آب

۱ – اگر حجم آبی که می خواهیم به وسیله المنت درجه حرارتش را بالا ببریم ، ۱۰۰۰ لیتر باشد در این صورت المنت ما باید دارای مشخصات فنی ذیل باشد :
۲۰۰۰ وات ، ۹ آمپر و ۲۲۰ ولتاژ داشته باشد .
۲– اگر حجم آبی که می خواهیم به وسیله المنت درجه حرارتش را بالا ببریم ، ۱۰۰۰ لیتر باشد در این صورت المنت ما باید دارای مشخصات فنی ذیل باشد :
۲۰۰۰ وات ، ۵ آمپر و ۳۸۰ ولتاژ داشته باشد .
۳– اگر حجم آبی که می خواهیم به وسیله المنت درجه حرارتش را بالا ببریم ، ۲۰۰۰ لیتر باشد در این صورت خرید المنت استخری میبایست با مشخصات ذیل صورت گیرد :
۳۰۰۰ وات ، ۱۳ آمپر و ۲۲۰ ولتاژ داشته باشد .
۴ – اگر حجم آبی که می خواهیم به وسیله المنت درجه حرارتش را بالا ببریم ، ۲۰۰۰ لیتر باشد در این صورت خرید المنت استخری میبایست با مشخصات ذیل صورت گیرد :
۳۰۰۰ وات ، ۷ آمپر و ۳۸۰ ولتاژ داشته باشد .
۵ – اگر حجم آبی که می خواهیم به وسیله المنت درجه حرارتش را بالا ببریم ، ۵۰۰۰ لیتر باشد در این صورت المنت ما باید دارای مشخصات فنی ذیل باشد :
۴۵۰۰ وات ، ۲۰ آمپر و ۳۸۰ ولتاژ داشته باشد .
۶ – اگر حجم آبی که می خواهیم به وسیله المنت درجه حرارتش را بالا ببریم ، ۵۰۰۰ لیتر باشد در این صورت المنت ما باید دارای مشخصات فنی ذیل باشد :
۴۵۰۰ وات ، ۲۰ آمپر و ۲۲۰ ولتاژ داشته باشد .
۷ – اگر حجم آبی که می خواهیم به وسیله المنت درجه حرارتش را بالا ببریم ، ۱۰۰۰۰ لیتر باشد در این صورت خرید المنت استخری میبایست با مشخصات ذیل صورت گیرد :
۶۰۰۰ وات ، ۲۷ آمپر و ۲۲۰ ولتاژ داشته باشد .
۸ – اگر حجم آبی که می خواهیم به وسیله المنت درجه حرارتش را بالا ببریم ، ۱۰۰۰۰ لیتر باشد در این صورت المنت ما باید دارای مشخصات فنی ذیل باشد :
۶۰۰۰ وات ، ۱۵ آمپر و ۳۸۰ ولتاژ داشته باشد .
۹ – اگر حجم آبی که می خواهیم به وسیله المنت درجه حرارتش را بالا ببریم ، ۱۵۰۰۰ لیتر باشد در این صورت المنت ما باید دارای مشخصات فنی ذیل باشد :
۷۵۰۰ وات ، ۳۴ آمپر و ۲۲۰ ولتاژ داشته باشد .
۱۰ – اگر حجم آبی که می خواهیم به وسیله المنت درجه حرارتش را بالا ببریم ، ۱۵۰۰۰ لیتر باشد در این صورت المنت ما باید دارای مشخصات فنی ذیل باشد :
۷۵۰۰ وات ، ۱۹ آمپر و ۳۸۰ ولتاژ داشته باشد .
۱۱- اگر حجم آبی که می خواهیم به وسیله المنت درجه حرارتش را بالا ببریم ، ۳۰۰۰۰ لیتر باشد در این صورت خرید المنت استخری میبایست با مشخصات ذیل صورت گیرد :
۹۰۰۰ وات ، ۴۰ آمپر و ۲۲۰ ولتاژ داشته باشد .
۱۲ - اگر حجم آبی که می خواهیم به وسیله المنت درجه حرارتش را بالا ببریم ، ۳۰۰۰۰ لیتر باشد در این صورت المنت ما باید دارای مشخصات فنی ذیل باشد :
۹۰۰۰ وات ، ۲۳ آمپر و ۳۸۰ ولتاژ داشته باشد .
۱۳ - اگر حجم آبی که می خواهیم به وسیله المنت درجه حرارتش را بالا ببریم ، ۴۰۰۰۰ لیتر باشد در این صورت المنت ما باید دارای مشخصات فنی ذیل باشد :
۱۲۰۰۰ وات ، ۵۴ آمپر و ۲۲۰ ولتاژ داشته باشد .
۱۴ - اگر حجم آبی که می خواهیم به وسیله المنت درجه حرارتش را بالا ببریم ، ۴۰۰۰۰ لیتر باشد در این صورت خرید المنت استخری میبایست با مشخصات ذیل صورت گیرد :
۱۲۰۰۰ وات ، ۳۱ آمپر و ۳۸۰ ولتاژ داشته باشد .

با خرید المنت استخری از چه مزایایی بهره می بریم؟

مزایای استفاده از المنت های استخری را در ادامه با هم مرور میکنیم

خرید المنت استخری

۱ – کمترین میزان مصرف انرژی را دارند .

۲ – در مقابل بالاترین سطح بازدهی را دارا هستند .

۳ – قابلیت بهره برداری در استخر های رو باز و بسته را دارند .

۴ – امنیت بسیا بالایی نسبت به سیستم های گازی یا گازوئیلی دارند .

۵ – قابلیت حمل را دارا هستند .

۶ – نیاز به استفاده از مبدل های استخری در زمان استفاده آنها نیست .

۷ – برای افزایش دمای استخر نیازی به منابع کویل دار یا پوسته ای ندارند .

۸ – قابلیت استفاده از برگ خانگی را برای استخر های کوچک دارا هستند .

۹ – برای استخر های بزرگ و یا عمومی و یا استخر های مکان های صنعتی بزرگ برای بهره برداری از این وسیله باید از برگ صنعتی بهره گرفت .

۱۰ -  این قابلیت را دارا هستند که دمای استخر را از داخل خود استخر بالا می برند .

۱۱ – بهترین و مطلوب ترین گزینه برای استخر های خانگی ، ویلا ها ، پرورش ماهی ها و یا محل نگهداری آبزیان هستند .

۱۲ – برای تامین گرمایش استخر نیازی به استفاده از سوخت های فسیلی ندارند .

۱۳ – جایگزین موتور خانه های  قدیمی در منازل گشته اند .

پس از خرید المنت استخری چه باید بکنیم؟

نحوه استفاده از المنت های استخری بسیار ساده هستند و کافی است که آن را در گوشه ای از استخر خود قرار دهید و متناسب با حجم آب موجود در استخرتان منتظر بمانید تا آب را گرم کند .

لازم است بدانید که این المنت ها هیچ خطری برای انسانهای در حال شنا ندارند .

و توصیه ای که ما به شما می کنیم این است که ، استفاده از تابلو فرمان در بهره برداری از آنها برای کنترل مطلوب این المنت ها بهتر است .

برای خرید المنت استخری با شماره  ۰۲۱۳۳۱۱۴۰۵۲ تماس حاصل فرمایید.