قيمت المنت

برای گرفتن قيمت المنت با شماره های ۰۹۱۲۶۷۲۱۳۶۷ - ۰۲۱۳۳۱۱۴۰۵۲ تماس حاصل فرمایید.

فروش المنت در انواع المنت به شکل پایین موجود می باشد :

المنت سرامیکی

این هیترها با استفاده از عایق الکتریکی سرامیکی در اکثر موارد به شکل حلقه ای ساخته می شوند. دارای ابعاد متفاوت وات های مختلف می باشند. در صنایعی همچون تولید پلاستیک ، بسته بندی ، صنایع غذایی و ... کاربرد دارند.

فروش المنت
فروش المنت

المنت شیشه ای

این هیتر ها از گاز هالوژن پر شده اند که اجازه افزایش دما تا دو هزار و ششصد درجه سانتیگراد را می دهد. در صنایعی همچون صنایع گرمایشی پلاستیکی و ... کاربرد دارند.

المنت میله ای

در اندازه های دلخواه می توان آن را سفارش داد. ممکن است دارای پوشش مس ، تیتانیوم ، استیل و ... باشد. این مدل از پر مصرف ترین ها در صنایع می باشد. چرا که دارای پوشش خارجی قوی در جهت محافظت از فشار الکتریکی است. در صنایعی همچون ، لوازم خانگی ، صنایع شیشه و پلاستیک کاربرد دارد.

فروش المنت
فروش المنت

المنت میله ای پره دار

از استیل ، استنلس استیل ، آلیاژ ضد زنگ و تیتانیوم در پایه المنت های گرمایشی استفاده شده است.. مانند مدل قبل در اندازه های مختلف کاربرد دارد.

المنت حلقه ای

در انواع قابدار ، سیم دار ، ساده عرضه می شود که دارای روکش استیل و الکتروگالوانیزه و وات های متنوع می تواند باشد. برخی منابع به آن المنت کمربندی یا المنت تسمه ای هم میگویند. عمده کاربرد آن در انتقال حرارت به شکل تماس و برای مثال سیلندرهای تزریق می باشد. در صنایعی همچون تولید و تزریق پلاستیک کاربرد دارد.

فروش المنت
فروش المنت

المنت فشنگی

این محصولات هم بسیار پرمصرف می باشند. این المنت ها ، بدست سیم کرم نیکل که به شکل فنر فشرده شده گرم می شوند که البته یک عایق مخصوص هم دارد. این المنت ها می تواند دارای قطرهای مختلف باشند. این محصولات را میتوان توسط ترموکوپل های گوناگون ، کنترل کرد . چون روکش دارند می توانند در توان حرارتی بالا کار کنند. در صنایعی چون تجهیزات پزشکی ، صنایع غذایی و ... کاربرد دارند.

المنت فلنچ دار

این محصولات دارای توانایی تولید گرمایی بسیار بالا هستند اما برای استفاده از آن ، ابتدا باید نوع و جنس ماده ای که نیاز هست حرارت ببیند را مشخص کنیم چرا که گرمای تولید شده این هیترها مستقیما به شکل سیال به مواد انتقال داده میشود . تماس مستقیم دارد. معمولا در ساختار آنها ، از فولاد زنگ نزن و از فنچ برنجی فورچ شده یا استیل استفاده میشود. در صنایعی همچون صنایع پالایشگاهی و پتروشیمی استفاده می شود.

فروش المنت
فروش المنت

المنت ضد اسید

همانطور که از اسمشان پیداست خاصیت اصلی آن ها ضد اسیدی بودنشان است. دارای غلاف هایی ویژه و پایدار در مقابل واکنش های اسیدی و خورندگی می باشند. دارای سه دسته هستند ، شیشه ای ، تیتانیوم و در آخر استیل. طبعا این که کدام مورد بهتر است ، بسته به محیط اسیدی دارد که در آن کاربرد می خواهد داشته باشد. در آبکاری هم معمولا مصرف می شود.

المنت کویل هیتر

مشخصه ویژه این محصولات آن است که در دمای بالاتر از صد و هشتاد درجه سانتیگراد هم قادرند به فعالیت خود ادامه دهند و دارای انعطاف پذیری مناسبی هستند . در وات های دویست و پنجاه تا دو هزار تولید می شوند. معمولا در مواردی استفاده می شود که فضای زیادی در دسترس نیست و احتیاج به حرارت بسیار بالا در آن می باشد. در دو دسته ترموکوپل دار و بدون ترموکوپل ساخته و تولید می شوند. در صنایعی از قبیل صنایع غذایی ، ماشین های دسته بندی ، صنایع پلاستیک و ... کاربرد و مصرف می شوند.

المنت نواری

مصرف عمده آنها گرمایش سریع سطوح صاف می باشد. در این محصولات ، دما را به کمک ترموستات مکانیکی یا بیمتال ترموستات کنترل میکنند. از محاسن این محصول قیمت پایین آن است و در جهت مصرف در ابعاد کوچک مناسب است.

المنت سیلیکون رابر

از ویژگی برجسته آن می توان به نازکی وانعطاف پذیری آنها اشاره کرد و این که در مقابل حضور رطوبت و مواد شیمیایی مقاومت مناسبی دارد. این محصولات از فایبرگلاس تقویت شده ساخته می شوند.

سیلیکون کارباید

این المنت ها را میتوان در دمای هزار ششصد و پنجاه هم به کار می رود. دارای بخش میانی یا بخش حرارتی و دو بخش اتصالات الکتریکی می باشند.معمولا روکش آنها از جنس دی اکسید سیلیوم است که در برابر اکسید شدن مقاوم می باشد. در صنایع از قبیل صنایع شیشه ، سرامیک و ... معمولا استفاده میشود.

المنت سماوری

از این المنت برای استفاده در سماور ها و کتری ها استفاده می شود.

المنت تنش زدایی

برای استفاده در کوره های تنش زدایی معمولا خریداری می شود.

قيمت المنت

برای گرفتن قيمت المنت با شماره های ۰۹۱۲۶۷۲۱۳۶۷ - ۰۲۱۳۳۱۱۴۰۵۲ تماس حاصل فرمایید.