راهنمای خرید کنترلر دما و رطوبت

with بدون دیدگاه
برای خرید کنترلر دما و رطوبت با شماره ۰۲۱۳۳۱۱۴۰۵۲ و یا ۰۹۱۲۶۷۲۱۳۶۷ تماس حاصل فرمایید

خرید کنترلر دما و رطوبت برای افرادی با مشاغل و مکان هایی که نیازمند دما و رطوبتی تعریف شده می باشند امری ضروری و غیر قابل جایگزین می باشد. خروجی های این دستگاه های کنترلی به سیستم های خنک کننده ، گرم کننده و همچنین رطوبت ساز متصل شده و در صورت نیاز این سیستم ها را فعال و دما و رطوبت محیط را تحت کنترل خود قرار می دهد.

دلایل استفاده از دستگاه کنترلر رطوبتی حرارتی

خرید کنترلر دما و رطوبت امروزه برای صاحبان مشاغل و صنعت یک نیاز ضروری به حساب می آید ، این دستگاه ، کنترل کننده حرارت و رطوبت محیط می باشد که جهت استفاده در مکان هایی مانند مرغداری ها ، گلخانه ها ، بیمارستان ها ، خانه های سالمندان ، انبارهای دارویی ، اتاق های مخصوص کامپیوترهای سرور ، مکان های پرورش قارچ و ... به کار می رود .

با خرید این دستگاه کنترلی و نظارتی صاحبان صنعت و مشاغل مربوطه می توانند شرایط محیطی را تحت کنترل خود قرار داده و از ضرر و زیان هایی که از خشکی و رطوبت بالا و همچنین دمای حرارتی بالا یا پایین ناشی می شود ؛ جلوگیری نمایند . امروزه پیشرفت تکنولوژی به کمک صنعت آمده و از این رو با استفاده از این گونه تجهیزات بایستی کسب و کار خود را رونق داده و نگرانی های خود بابت این گونه مشکلاتی که در گذشته اجتناب ناپذیر بودند را رفع نمایند .

انواع مختلف این دستگاه های کنترل کننده دارای سنسورهایی حرارتی و رطوبتی است که جهت کنترل حرارت ، دما را تا درجه های بالای ۱۰۰ درجه سانتیگراد و همچنین تا دماهای پایین صفر درجه سانتیگراد با مقیاس هایی پایین در حدود یک دهم تحت نظارت خود قرار داده و در صورت کم یا زیاد شدن دمای محیط از یک حد که توسط کاربر تنظیم می شود ، این قابلیت که سیستم گرمایشی یا سیستم سرمایشی را فعال کرده و بدین ترتیب دمای محیطی در یک حد نرمال نگاه داشته باشد را داراست و همچنین این دستگاه جهت کنترل رطوبت این قابلیت را دارد که درصد رطوبتی محیط را تنظیم و تحت کنترل خود قرار دهد .

کنترل کننده حرارتی رطوبتی

مدل های مختلف این دستگاه های کنترلی که به صورت دیجیتالی می باشد دارای سیستم های هشدار یا آلارم دهنده می باشند و در صورتی که دما یا رطوبت از یک حد بالاتر یا پایین تر برود سیستم شروع به پخش هشدار می کند . این دستگاه های کنترلر دما و رطوبت دارای خروجی هایی برای اتصال به سیستم های گرمایشی ، سیستم های سرمایشی ، دستگاه های رطوبتی و همچنین خروجی جهت اتصال به تایمر می باشند .

در پایین به عنوان نمونه دو نوع از دستگاه های کنترلر حرارتی رطوبتی که هر کدام از این کنترلرها ساخت شرکت های متفاوتی هستند را جهت آشنایی بیشتر مخاطبین برای خرید کنترلر دما و رطوبت بررسی می کنیم ، امید است با مطالعه این محتوا در روند کمک به مشتریان عزیز جهت شناخت بیشتر از این ابزارهای کنترل کننده تاثیرگذار باشیم . ابتدا دستگاه AR247 ساخت شرکت APAR را مورد بررسی قرار می دهیم ، سپس دستگاه های سری i شرکت OMEGA را تحلیل می کنیم .

کنترل کننده حرارتی رطوبتی مدل AR247 :

 • این دستگاه برای کنترل و نظارت دما و رطوبت در تجهیزات و سیستم ها استفاده می شود . دستگاه دارای سنسورهای دیجیتالی با کیفیت بالا جهت اندازه گیری رطوبت نسبی و دمای محیط می باشد . در ادامه چند قابلیت این دستگاه را به اختصار بیان می کنیم :
  محدوده اندازه گیری : رطوبت از ۰ تا ۱۰۰ درصد و دما از منفی ۳۰ تا مثبت ۸۰ درجه سانتیگراد .
  سه نوع خروجی مستقل از نوع روشن - خاموش کردن ( روشن - خاموش ، ۲ کنترل ، ۳ موقعیت ) :
  خروجی ۱(اصلی) : با فشار دادن دکمه روشن - خاموش ، PID ، PID خودکار.
  خروجی ۲ و ۳ (از نوع کمکی / زنگ) : با فشار دادن دکمه روشن – خاموش.
  ویژگی های عملکردی : گرمایش / رطوبت ، سرمایش / خشک کردن ، آلارم نسبی.
کنترلر دما و رطوبت مدل AR247

کنترلر دما و رطوبت مدل AR247 (Alt : دستگاه کنترل کننده دما و رطوبت مدل AR247 شرکت APAR)

قابلیت برنامه ریزی با ورودی دیجیتالی BIN و دکمه F برای تغییر عملیات کنترل : کنترل حالت شروع / توقف ، حالت دستی برای خروجی ، تعویض دو جهته برای مقادیر روز و شب ، قفل صفحه کلید ، پیش نمایش مقادیر اندازه گیری شده توسط حسگر ( زمانی که مقادیر محاسبه شده نمایش داده می شوند ) .
عملکردهای پیشرفته انتخاب پارامترهای PID با استغاده از منطق فازی .
قابلیت برنامه ریزی مقادیر صفحه نمایش (مقادیر محاسبه شده یا اندازه گیری شده) ، گزینه هایی برای تنظیم ، هشدار ، ارتباطات ، دسترسی ، کالیبراسیون و دیگر گزینه های پیکربندی .

دستگاه های OMEGA سری iTH :

دستگاه های OMEGA سری iTH دما و رطوبت نسبی را کنترل و نظارت می کنند . تمام کنترل کننده های این سری دارای کیفیتی بالا ، ابزار بسیار دقیق با فناوری award-winning سری i ، با دقتی بی نظیر و دارای ضمانت ۵ ساله می باشند. پیکربندی و استفاده از این ابزار ساده می باشد که خرید کنترلر دما و رطوبت این سری را مقرون به صرفه می کند ، این در حالیست که این دستگاه ها تطبیق پذیری فوق العاده ای و همچنین امکانات قدرتمندی را فراهم می کنند . با دو کانال کامل کنترل PID این ابزارها انتخابی عالی برای برنامه های کنترل محیطی از قبیل اتاق های آزمون ، انبارهای پزشکی ، اتاق های کامپیوتر و غیره می باشند . کنترلرهای سری iTH امکان کنترل خروجی تکی را برای رطوبت و دما فراهم می سازد و برای هر کنترل یا هشدار از حالت ساده توسط دکمه روشن و خاموش تا کنترل کامل خودکار PID به آسانی قابل برنامه ریزی می باشد .

خانواده کنترلرهای iTH در چهار اندازه واقعی DIN موجود می باشند : اندازه کوچک ۱/۳۲ din ؛ اندازه متوسط ۱/۱۶ din دارای قاب مربعی با صفحه نمایش دوگانه ؛ اندازه ۱/۸ din عمودی و افقی با اعداد بزرگ روشن ۲۱ میلیمتری . صفحه نمایش های LED کنترلرهای سری iTH می تواند برای تغییر رنگ بین رنگ های سبز ، کهربایی و قرمز در هر نقطه تنظیم یا برای هر هشدار برنامه ریزی شوند .

کنترلرهای سری i از شرکت OMEGA (Alt : ابزارهای نظارت حرارتی رطوبتی شرکت امگا)

مشاوره و پشتیبانی جهت خرید کنترلر دما و رطوبت

مشتریان و صاحبان مشاغل و صنعت جهت مشاوره رایگان و خرید کنترلر دما و رطوبت می توانند از طریق تماس تلفنی با شماره های درج شده در وب سایت تماس گرفته و پس از مشاوره جهت انتخاب به نسبت محیط و نوع مصرف ، کنترلر مورد نیاز خود را سفارش داده و در اسرع وقت دستگاه را دریافت نمایند . خریداران محترم پس از خرید دستگاه هم از پشتیبانی ما بهره مند خواهند بود و تیم پشتیبانی ما هرگونه سوال یا ابهامی را پاسخگو خواهند بود . کیفیت دستگاه های کنترلر رطوبتی حرارتی ما در سطح استانداردهای جهانی می باشند از این رو ما دستگاه های خود را به روز نگاه داشته و تمام تلاش و کوشش خود را جهت کسب رضایت مشتریان انجام می دهیم.

در رابطه با کنترلر دما و رطوبت این مطالب را هم مطالعه بفرمائید :

خرید سنسور رطوبت

منبع مورد استفاده:

ith

Temperature and humidity controller

DKM-046 TEMPERATURE & HUMIDITY CONTROLLER

برای خرید کنترلر دما و رطوبت با شماره ۰۲۱۳۳۱۱۴۰۵۲ و یا ۰۹۱۲۶۷۲۱۳۶۷ تماس حاصل فرمایید

Leave a Reply

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.