راهنمای خرید ترموکوپل تیپ k

with بدون دیدگاه
برای خرید ترموکوپل تیپ k با شماره ۰۲۱۳۳۱۱۴۰۵۲ و یا ۰۹۱۲۶۷۲۱۳۶۷ تماس حاصل فرمایید

برای خرید ترموکوپل تیپ k باید از این مدل ترموکوپل اطلاعات داشته باشیم تا قطعه الکترونیکی مورد نظر خود را سفارش و خریداری کنیم. ترموکوپل تیپ k یک ترموکوپلی است که دما را به ولتاژ و آمپر و مقاومت اهمی تبدیل می کند که بیشترین استفاده را در کوره ها دارد همچنین برای خرید ترموکوپل تیپ k باید از انواع این ترموکوپل اطلاع داشته باشیم.

ترموکوپل تیپ k

ترموکوپل تیپ k

  1. ترموکوپل تیپ k یکی از قطعه های الکترونیکی و یا سنسورها است که دما را به ولتاژ و آمپر و مقاومت اهمی تبدیل می کند و باعث می شود تا دما اطراف خوانده شود. این مدل ترموکوپل به سه نوع در بازار یافته می شود که هر کدام از این ترموکوپل ها برای جاهای بخصوصی مورد استفاده قرار می گیرد. در هنگام خرید باید این سه نوع مدل ترموکوپل را بشناسیم تا بتوانیم بهترین مدل را برای کار خود انتخاب و خریداری کنیم.
  2. این سه مدل به نام های ترموکوپل مدل سیمی، ترموکوپل مدل کلگی دار و ترموکوپل مدل فلنچ دار می باشند که هر کدام از این مدل ها برای مکان های بخصوص خود بکار می روند و در هنگام خرید ترموکوپل تیپ k باید این سه نوع را بشناسیم .ترموکوپل ها نیز مثل تمام سنسور ها دارای استاندارد کلاسی هستند که در دو نوع کلاس Aو در نوع کلاس Bدر بازار یافته می شوند که کلاس نوع Aتلورانس دمایی کمتری نسبت به نوع کلاس Bدارد.
  3. این ترموکوپل ها دارای سم هستند که اندازه ای که بیشتر در بازار خریدار دارد به طول ۲ متر است که بیشتر از این اندازه نیز یافته می شود و اگر نباشد می توان آن را سفارش داده و خریداری نمود. این نوع ترموکوپل ها نیز مثل ترموکوپل های دیگر دارای محدوده دمایی هستند که محدوده دمایی این ترموکوپل از منفی ۱۸۰ سانتیگراد تا مثبت ۱۳۰۰ سانتیگراد است که جزء بازترین محدوده دمایی در بین خانواده ترموکوپل ها است و محدوده دمایی این نوع ترموکوپل نسبت به ترموکوپل های دیگر زیاد است و قدرت مانور بیشتری دارد.
انواع ترموکوپل تیپ k

انواع ترموکوپل تیپ k

  • همان طور که در بالا به آن اشاره کردیم ترموکوپل های تیپ k به سه نوع می باشند که هر کدام از این سه نوع برای مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند و در هنگام خرید ترموکوپل تیپ k باید انواع آن را بشناسیم که ما می خواهیم این سه نوع را بررسی کنیم. اولین مدل ترموکوپل مدل ترموکوپل سیمی است که بیشترین سهم را در بازار به خود اختصاص داده است و استفاده آن بیشتر از دیگر مدل ها است.
  • ترموکوپل سیمی همان طور که از اسمش پیدا است از دو رشته سیم تشکیل شده است که بر روی آن یک روکش کشیده شده است که این روکش ها از جنس شیلد و یا سیلیکونی هستند. نوع دوم این ترموکوپل ها مدل ترموکوپل کلگی دار هستند که این نوع ترموکوپل ها صنعتی تر نسبت به ترموکوپل سیمی هستند و این نوع ترموکوپل نیز که از اسمش پیدا است یک کلگی در انتهای این نوع ترموکوپل است که روکش آن از جنس استیل و یا سرامیکی می باشد و در داخل این کلگی یک ترمینال از جنس سرامیک وجود دارد و از این نوع ترموکوپل ها در کوره ها برای نشان دادن دما استفاده می شود.
  • آخرین مدل این ترموکوپل مدل ترموکوپل فلنچ دار است که این نوع ترموکوپل شبیه به ترموکوپل های کلگی دار است با کمی تفاوت که برای ترموکوپل های فلنچ دار در وسط کلگی آن یک فلنچ وجود دارد. این نوع ترموکوپل را برای منبع های که دارای فشار بار زیاد هستند استفاده می کنند و مصرف این نوع ترموکوپل ها نسبت به ترموکوپل های سیمی کم می باشد.
خرید ترموکوپل تیپ k

خرید ترموکوپل تیپ k

برای خرید ترموکوپل تیپ kهمان طور که گفتیم باید از انواع این ترموکوپل ها اطلاعات داشته باشیم تا جنس یا قطعه و یا نوع ترموکوپل مورد نظر را برای مکان مورد نظر خود انتخاب و خریداری کنیم تا با مشکل روبرو نشویم چون هر یک از انواع این مدل ترموکوپل برای مکان های مختلف و بخصوص خود استفاده می شوند و یا باید در انتخاب استاندارد کلاسی آن اطلاعات داشته باشیم که همه این اطلاعات در بالا گفته شد.

بیشترین ترموکوپلی که در بازار یافته می شود و استفاده آن بیشتر از دیگر مدل های این ترموکوپل است نوع سیمی است که در بازار به راحتی یافته می شود و می توان این نوع را از فروشگاه و مغازه های موجود در بازار یافته و خریداری نمود و یک راه دوم نیز برای خرید این قطعه وجود دارد که می توان از سایت های موجود در اینترنت این قطعه را سفارش داده و خریداری نمود که امروزه افراد زیادی لوازم و قطعات مورد نیاز خود را از طریق این سایت ها سفارش و خریداری می کنند چون بیشتر شرکت ها خود سایت های بخصوصی برای فروش قطعات خود دارند و به راحتی می توان از این سایت ها قطعه مورد نیاز خود را یافته و خریداری نمود و یکی دیگر از مزایای خرید از این سایت ها این است که شاید یک نوع از این ترموکوپل در شهر خود نباشد و شرکت های سازنده این ترموکوپل در شهر های دور باشد و این سایت ها باعث می شوند تا افراد بدون رفتن به این شهر ها از طریق سایت شرکت آن را سفارش داده و خریداری نمود و بدون دریافت هیچ گونه هزینه ای آن را برای شما ارسال کنند.

در هنگام خرید ترموکوپل باید دقت زیادی کرد چون ترموکوپل ها دارای سیم هستند و بیشترین اندازه سیم این ترموکوپل ها که در بازار یافته می شود به طول ۲ متر است ولی می توان بیشتر از این اندازه را هم سفارش داد و خریداری نمود. قیمت ترموکوپل تیپ kمتفاوت است چون در انواع مختلف است و نمی توان یک قیمت ثابت برای آن گفت. باید نوع مورد نظر ترموکوپل را انتخاب کرده و بعد قیمت آن را فهمید.

برای خرید ترموکوپل تیپ k با شماره ۰۲۱۳۳۱۱۴۰۵۲ و یا ۰۹۱۲۶۷۲۱۳۶۷ تماس حاصل فرمایید

Leave a Reply

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.