قیمت ترموکوپل pt100

with بدون دیدگاه

قیمت ترموکوپل های کلگی دار

ترموکوپل کلگی دار درجه ۲ چینی ۱۴۵ هزار تومان تا ۱۹۰ هزار تومان ترموکوپل کلگی دار جومو از ۳۷۰ هزار تومان ترموکوپل کلگی دار ویکا از ۵۳۳ هزار تومان

قیمت ترموکوپل pt100 سیمی

قیمت ترموکوپل pt100 سیمی از ۹۰ هزار تومان میباشد. مدل های چینی از ۱۲۵ هزار تومان تا ۱۸۰ هزار تومان میباشد ترموکوپل جومو از ۲۷۵ هزار تومان میباشد. ترموکوپل ویکا از ۳۵۰ هزار تومان میباشد

ترموکوپل یکی از پر کاربردترین تجهیزات برقی در صنعت و مراکز مختلف است که بر اساس رابطه بین دما و مولفه های الکتریکی عمل می کند. ترموکوپل pt100 یکی از رایج ترین و پرکاربردترین انواع ترموکوپل است که در انواع مختلف با ویژگی های مختلف طراحی شده و در بازار موجود می باشد. مدل های مختلف دارای قیمت ترموکوپل pt100 متفاوتی در بازار هستند که می توانید با توجه به نیاز خود یکی از آن ها را انتخاب کرده و اقدام به پرداخت قیمت ترموکوپل pt100 و خرید آن کنید.

قیمت ترموکوپل pt100

ترموکوپل pt100 چیست؟

قبل از اطلاع از قیمت ترموکوپل pt100 بهتر است بدانید که این تجهیز الکتریکی چیست و چه کاربردهایی دارد. Pt100 در واقع یک دما سنج مقاومتی است که در صفر درجه سانتی گراد دارای مقاومت صد اهم می باشد. این مقاومت با تغییر دما تغییر کرده و با توجه به مشخصات آن و فرمول ها و نسبت های خاصی می توان دما را در مقادیر مختلف با اندازه گیری مقاومت به دست آورد.

این دستگاه ها می توانند در محدوده دمایی منفی 250 تا 800 درجه سانتی گراد را اندازه گیری کند. از این سنسور ها در تجهیزات مختلفی مانند خنک کننده های آبی، یخچال، سرمایش روغن، صنعت و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین بهتر است قبل از پرداخت قیمت ترموکوپل pt100 و انتخاب یکی از مدل های آن کاربرد و محدوده دمایی مورد نظرتان را شناسایی و با توجه به آن اقدام به خرید کنید.

مزایا و معایب استفاده از pt100

بعد از آنکه با این تجهیز الکتریکی آشنا شدیم، بهتر است قبل از اطلاع از قیمت ترموکوپل pt100 با مزایا و معایب آن بیشتر آشنا شده تا بتوانیم خریدی مناسب داشته باشیم. از جمله مزایای خرید و پرداخت قیمت ترموکوپل pt100 داشتن پایداری مناسب، ویژگی خطی بودن و دقت بالا می باشد. این از ترموکوپل ها در برابر آلودگی ها مقاومت قابل قبولی داشته و آلودگی بر دقت آن تاثیر منفی نمی گذارد.

از طرفی تکرار پذیری مناسب این تجهیز باعث می شود که در آزمایش های مختلف بتوانید از آن استفاده کرده و نتایج دقیقی بگیرید. از دیگر مزایای استفاده، خرید و پرداخت قیمت ترموکوپل pt100 آن است که به وسیله آن می توانید دمای سطوح مختلف را نیز اندازه گیری کنید، در حالیکه بسیاری از تجهیزات دیگر از اندازه گیری دمای سطحی ناتوان هستند. البته در کنار مزایای این تجهیز بهتر است قبل از خرید و اطلاع از قیمت ترموکوپل pt100 از معایب این دستگاه نیز مطلع شوید.

یکی از مزایای pt100 آن است که این دستگاه برای عملکرد خود نیاز به منبع جریان داشته و به تنهایی نمی تواند مورد استفاده قرار بگیرد. از طرفی پاسخ زمانی این وسیله چندان پایین نبوده و در مواردی که سرعت بسیار مهم و ضروری است می تواند مشکل ساز شود. خود گرمایشی یکی دیگر معایب این دستگاه خود گرمایشی آن است که در بسیاری از تجهیزات و دستگاه ها چندان مساله خوشایندی نخواهد بود.

ساختار درونی pt100 چگونه است؟

قبل از آنکه اقدام به خرید و پرداخت قیمت ترموکوپل pt100 بهتر است با انواع ساختار درونی آن ها آشنا شوید تا بتوانید مناسب ترین مدل را برای استفاده کنید.
Pt100 دو سیمه: در این مدل از ترموکوپل از دو سیم به شکل پل مقاومتی استفاده می شود. یکی از مزیت های این نوع از pt100 صرفه جویی در استفاده از سیم های ارتباطی است. خطای اندازه گیری دما در این مدل از pt100 گاهی می تواند از حد استاندارد بیشتر شده و مشکل ساز شود.

Pt100 سه سیمه: قبل از پرداخت قیمت ترموکوپل pt100 و خرید آن بهتر است بدانید که این نوع از pt100 بیشترین کاربرد را در صنعت داشته و به دلیل حذف سیم های رابط نسبت به مدل دو سیمه از دقت بیشتری برخوردار است. در استفاده از این مدل حتما به این نکته توجه داشته باشید که سیم های رابط حتما از یک نوع باشند، زیرا تفاوت آن ها باعث افزایش ناگهانی خطا می شود.

ساختار درونی pt100 چگونه است؟

Pt100 چهار سیمه: این مدل از pt100 بیشتری دقت در اندازه گیری را در اختیار شما قرار می دهد. بنابراین در صورتی که دقت اندازه گیری برای شما بسیار مهم و حیاتی است بهترین گزینه برای شما پرداخت قیمت ترموکوپل pt100 این مدل می باشد. البته لازم به ذکر است که بدانید این مدل از ترموکوپل برای استفاده نیاز به منبع جریان ثابت داشته و هزینه های سیم بندی و اتصال آن از مدل های دیگر بیشتر است. در استفاده از این نوع از pt100 مانند مدل سه سیمه نیز حتما سعی کنید که سیم های رابط از یک نوع باشند تا دقت اندازه گیری بالا باقی بماند.

ساختار درونی pt100 چگونه است؟

معایب خرید ترموکوپل pt100 با کیفیت پایین

قبل از خرید و پرداخت قیمت ترموکوپل pt100 حتما به موارد مختلفی از جمله تاخیرهای زمانی، میزان ارتعاشات، میزان دقت مورد نیاز، مواد شیمیایی مورد استفاده در مجاورت ترموکوپل و دامنه دمایی مورد نظرتان توجه کرده و با توجه به آن ها اقدام به خرید کنید. مساله مهم آن که این تجهیز اقدام به اندازه گیری دما کرده و دمای به دست آمده تعیین کننده اقدامات و فاکتورهای مهم دیگری در صنعت و یا دستگاه مورد استفاده است.

در صورتی که شما به دنبال پرداخت قیمت ترموکوپل pt100 با قیمت و کیفیت پایین باشید بدون شک دستگاه بعد از مدت کوتاهی استفاده از کار افتاده و شما مجبور به خرید مجدد آن می شوید. از طرف دیگر pt100 هایی با کیفیت پایین دقت قابل قبولی نداشته و خطای آن ها ممکن است باعث ایجاد مشکلات غیر قابل جبران شود.

محدوده قیمت ترموکوپل pt100

با توجه به تغییرات نرخ نوسان و تغییرات قیمت تمامی کالا های موجود در بازار، نمی توان مقدار دقیقی نیز برای قیمت ترموکوپل pt100 عنوان کرد. این تجهیز در بسیاری از فروشگاه های آنلاین و حضوری در مدل ها و برندهای مختلف موجود بوده و می توانید با توجه به نیاز خود مناسب ترین مدل را انتخاب کنید. محدوده قیمت ترموکوپل pt100 بین 70 هزار تومان و 250 هزار تومان است که با توجه به نوع ترموکوپل و برند آن متفاوت است. بهتر است قبل از خرید اطلاعات کافی راجع به ترموکوپل و البته نوع نیاز خود به دست آورده و بعد از آن اقدام به خرید کنید.

جهت اطلاعات بیشتر در رابطه با ترموکوپل ها :

ترموکوپل چیست

پی تی 100

فروش ترموکوپل

فروش سنسور PT100

قیمت سنسور pt1000

قیمت سنسور RTD

قیمت سنسور دما صنعتی

برای خرید ترموکوپل pt100 با شماره ۰۹۱۲۶۷۲۱۳۶۷ تماس حاصل فرمایید

Leave a Reply

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.